Nieuw
Te koop
Huis te koop in Bertem
€ 695.000

Nijvelsebaan 199,
3060 Bertem

  • 174 m²
  • 4
  • 2
  • 582 m²
Meer details
Afbeelding

Lotte Thijs

0474 38 63 93

Vraag meer info

Prachtige nieuwbouw halfopen bebouwing op een perceel van 5a 82ca, ideaal gelegen nabij Leuven. Deze energiezuinige woning met een bruto bewoonbare oppervlakte van 174 m² combineert ruimte, comfort en een uitstekende bereikbaarheid nabij de autostrade, Gasthuisberg en Imec.

Volgens de plannen betreedt u de woning via een ruime inkomhal die toegang geeft tot de lichtrijke leefruimte met open keuken. Verder voorziet de woning in vier volwaardige slaapkamers en twee moderne badkamers, ideaal voor gezinnen of wie op zoek is naar extra ruimte en comfort. Ook parkeergelegenheid is aanwezig.

De woning zal afgewerkt worden met kwalitatieve en energiezuinige technieken, waaronder een warmtepomp, ventilatiesysteem type D, vloerverwarming en zonnepanelen. Dankzij het uitzonderlijk lage E-peil van minder dan 10 geniet u van een uiterst energiezuinige woning met een laag energieverbruik en optimaal wooncomfort.

Een echte topper voor wie rustig wil wonen op een centrale locatie met vlotte verbinding naar Leuven en de belangrijkste invalswegen.

Meer informatie of het lastenboek ontvangen? Contacteer via lotte@immogve.be of 0474 38 63 93.

Perceel opp.
582,00 m²
Tuin
ja
Bewoonbare opp.
174,00 m²
Constructie
Halfopen
Bouwjaar
2026
Bestemming gebouw
Prive - eengezins
Oriëntatie voorgevel
Noordwest
Ligging
Residentiële wijk
Omgeving school
ja
Omgeving openbaar vervoer
ja
Omgeving winkels
ja
Omgeving autosnelweg
ja
Gemeubeld
nee
Rolstoeltoegankelijk
nee
Lift
nee
Zwembad
nee
Aansluiting water
ja
Elektriciteit
ja
Kelder
nee
Slaapkamers
4
Slaapkamer 1
14 m²
Slaapkamer 2
12 m²
Slaapkamer 3
12 m²
Slaapkamer 4
9 m²
Badkamers
2
Badkamer 1
8 m²
Badkamer 2
5 m²
Toiletten
2
Terras
ja
Keuken
ja
Elektriciteitskeuring
ja, conform
Verwarming
warmtepomp
Renovatieverplichting
Nee
Prijs
€ 695.000
Beschikbaarheid
Bij oplevering
Onder BTW stelsel
ja
Opbrengsteigendom
nee
Bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Bouwvergunning
ja
Verkavelingsvergunning
ja
Voorkooprecht
ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Vonnissen
nee
G-score
A
P-score
A
Kadaster opp.
Bodemattest
ja

Heeft u vragen?

Wij staan steeds voor u klaar

U moet uw voornaam invullen.
U moet uw naam invullen.
U moet uw e-mail invullen.
U moet uw telefoon/GSM invullen.
U moet akkoord gaan met onze algemene voorwaarden.
Huis te koop in Bertem
Nieuw

Bertem

€ 695.000

Huis

  • 4
  • 174 m²

Bertem

Bertem rustig wonen, dicht bij de stad

Bertem en Leefdaal vormen samen een groene en gegeerde woonomgeving vlak bij Leuven. De charmante dorpskernen, landelijke uitzichten en uitstekende bereikbaarheid maken deze gemeenten ideaal voor gezinnen, starters en iedereen die comfortabel en rustig wil wonen met de stad op een steenworp afstand.
Waarom Bertem?
🌿 Groene omgeving: talrijke wandel- en fietspaden door velden, bossen en natuurgebieden zoals het Bertembos en de Doode Bemde.
🏡 Aangenaam wonen: mix van karaktervolle woningen, moderne nieuwbouwprojecten en ruime gezinswoningen met tuin.
🚗 Toplocatie: strategisch gelegen tussen Leuven, Brussel en Tervuren, met vlotte toegang tot de E40 en E314.
🤝 Sterke dorpsgemeenschap: scholen, sportclubs, lokale handelaars en horeca zorgen voor een levendige maar gemoedelijke sfeer.

Immo GVE in Bertem

Vanuit ons kantoor centraal aan het Gemeenteplein in Bertem en ons kantoor in Leuven zijn we perfect geplaatst om de vastgoedmarkt in deze regio te bedienen. Ons team combineert lokale verankering met professionele begeleiding, sterke marketing en een persoonlijke aanpak – van waardebepaling tot verkoop of verhuur.

Plannen in Bertem?

Spring binnen op het Gemeenteplein in Bertem of contacteer ons kantoor in Leuven. Wij helpen je graag om jouw vastgoedplannen tot leven te brengen.

Vraag uw gratis schatting

We komen snel bij u langs en geven correct advies. Gratis en vrijblijvend. Inclusief verslag.
Gratis waardebepaling
Niet gevonden wat u zocht? Mis geen enkel pand meer en schrijf u nu in! Het enige wat we van u moeten weten is naar wat u opzoek bent en zo krijg je als eerste nieuw aanbod die aan uw criteria voldoet in je mailbox.

Bij een nieuwe woning in portefeuille, worden onze abonnees als eerste hiervan op de hoogte gebracht via e-mail, als hun zoekcriteria hieraan voldoet. Het komt daardoor vaak voor dat een woning al verkocht is nog voor het op Immoweb of Zimmo komt.

Ook via onze Social Media kan je goed op de hoogte blijven van ons aanbod.
https://www.instagram.com/gve_immo/
https://www.facebook.com/immogve
Schrijf mij in